Ilmoittautuneet

XLI OTB pelataan pe-su 28.6.– 30.6.2024
Tiedustelut  ja muutostarpeet osoitteeseen otb.savonlinna(at)gmail.com.
virallinen ilmoittautuminen alkoi 2.1.2024 ja päättyy 30.4.2024

Päivitys kerran viikossa.

Täyttyneisiin sarjoihin voi ilmoittautua varalle.

Tiedustelut / päivän ilmoittautumistilanne:
Ikka Hyppönen otb.savonlinna@gmail.com tai 044 987 4283

Ilmoittautuneita joukkueita 16.4. 2024:  80

  OTB 2024 – ilmoittautuneet joukkueet: Total 80
  Leidit Gun 35+:  
     
  Leidit Fun 40+  
1. Kissemmee Helsinki
2. WeakSet Järvenpää
3. BC Täydellinen Kultajuna Kotka
4. Honka Globasa Espoo
5. Jarruketju Jyväskylä
6. Las Wellmades Helsinki
7. Malmi United Helsinki
8. Polis Comeback Lappeenranta
9. SEÑORITAS Helsinki
10. Body Circles Espoo
     
  Leidit Golden 50+:  
1. TikSAllit Vantaa
2. Täydelliset Naiset Kotka
3. Kadetit 84 Suomi
4. LA Yx Lauttasaari
5. Korisorjat Jyväskylä
6. PePa Oulu
7. Saimaan Mimmit Saimaan rannat
8. Eyes on the balls Espoo
9. Hurja Tempo Helsinki
     
  Super 35+:  
1. JaKaRi Järvenpää
2. Potku & Tykki Kotka
3. Kermanrannan Ketterimmät Heinävesi
4. Kaspalakit Vantaa
5. Naprut Lahti
     
  Haastajat 35+:  
1. Sisu 87ers Pori
2. Iso Kolmonen Jyväskylä
3. BC Hukat Vantaa
4. Kakkoskori Kerava
     
  Esikuvat 40+:  
1. Porispedet Pori
2. Kukot Helsinki
3. Ilmiliekki Jyväskylä
4. Bearhill Buddies Kymi
5. TTC -40 Hyvinkää
6. Team Obelix Savonlinna
7. Pirkkala Juniors Pirkkala
8. Kuhat Helsinki
9. Räppäkäpälät -40 Porvoo
10. Kongon Pojanpojat Salo
11. Kermanrannan Ketterämmät Heinävesi
     
  Konkarit 45+:  
1. Ykköskori Kerava
2. Parrun Pojat Skinnarila
3. Torppa Helsinki
4. Linkki Kuopio
5. SekoLako 45 Lahti
6. Namika -79 Helsinki
7. Räppäkäpälät -45 Porvoo
8. Nuijamiehet Lappeenranta
9. Five Out Kotka
10. KL LAGERS Kouvola
11. Naurulokit Helsinki
     
  Legendat 50+:  
1. Korimattila Orimattila
2. Kongon Papat Salo
3. Onnelan Pojat Helsinki
4. Pirkkala Legends Pirkkala
5. Kuulan Pojat Ylivieska
     
  Ikonit 55+:  
1. Kermanrannan Ketterät Heinävesi
2. Via Forma Hamina
3. Puuttuva Linkki Kuopio
4. Kisis -55 Helsinki
5. BC Bibca -55 Espoo
6. Banaaniveljet Savonlinna
7. Abilar Hunks Espoo
8. KFUM -55 Helsingfors
     
  The Great Old Man 60+:  
1. GoGo Espoo
2. Seniors Club Helsinki
3. BC Bibca -60 Espoo
4. Pirkkala Seniors Pirkkala
5. TTC -60 Hyvinkää
6. Vapinat Turku
7. KFUM -60 Helsingfors
8. Nouseva Jorma Järvenpää
9. Kisis 60 Helsinki
     
  Nallet 65+:  
1. Kisis -65 Helsinki
2. Pertsan Kilut -65 Jyväskylä
3. KFUM -65 Helsingfors
4. HNMKY -68 Helsinki
5. Kelohalot -65 Espoo
     
  Virtuoosit 70+:  
1. Kisis -70 Helsinki
2. Pertsan Kilut -70 Jyväskylä
3. Tapiolan NMKY Espoo