Ilmoittautuneet

XXXIX OTB pelataan pe-su 18.-19.6.2022
Tiedustelut  ja muutostarpeet osoitteeseen otb.savonlinna(at)gmail.com.
virallinen ilmoittautuminen alkaa 2.1.2022 ja päättyy 30.4.2022

Päivitys kerran viikossa.
Täyttyneisiin sarjoihin voi ilmoittautua varalle.
Tiedustelut / päivän ilmoittautumistilanne:
Ikka Hyppönen otb.savonlinna@gmail.com tai 044 987 4283

Päivitys  02.06.2022 klo 16:30
Ilmoittautuneita joukkueita 72

OTB 2022 – ilmoittautuneet joukkueet:  
   
Leidit Gun 35+:  
1 Kissat Lappeenranta
2 Kaukasten Voimanaiset Jokela
3 Täydellinen Kultajuna Kotka
4 Malmi United Helsinki
   
Leidit Fun 40+ otetaan vielä 1 joukkue  
1 LA Yx Lauttasaari
2 Kissemmee Helsinki
3 Tuuliviirit Lohja
4 Täydelliset Naiset Kotka
5 HurjatAllit40 Helsinki
6 Pinjata Espoo
   
Leidit Golden 50+:  
1 Korisorjat Jyväskylä
2 Big Mamas Lappeenranta
3 Tipin Enkelit Savonlinna
4 HurjatAllit50 Helsinki
5 Helat Espoo
6 PePa Oulu
   
Super 35+: Otetaan 3 joukkuetta  
1 Räppäkäpälät Porvoo
2 Pussihukat Vantaa
3 Potku & Tykki, Kotka
4 Birkala Juniors Pirkkala
5 Bearhill Buddies Kymi
   
Haastajat 35+: Otetaan 2 joukkuetta  
1 Iso kolmonen Jyväskylä
2 Porispedet Pori
3 Kukot Helsinki
4 Kermanrannan Ketterimmät Heinävesi
5 Kakkoskori Kerava
6 Sekopallo Pojat. Lahti Lahti
7 Hukat Vantaa
8 Raatto-pojat Tampere
9 Joe`s Mouth Joensuu
   
Esikuvat 40+:  
1 Naurulokit Helsinki
2 Green Forest Ballers Munchen
3 Ilmiliekki Jkl – Hki
4 Team Obelix Savonlinna
   
Konkarit 45+: Otetaan 2 joukkuetta  
1 Ykköskori Kerava
2 Torppa Helsinki
3 Parrun Pojat -45 Skinnarilan v.v.
4 OnPo Juniors Helsinki
5 Birkala Seniors Pirkkala
6 WeTo Helsinki
   
Legendat 50+: Otetaan 1 joukkue  
1 Nuijamiehet Lappeenranta
2 Via Forma Hamina
3 Puuttuva Linkki Kuopio
4 Myrtsin Hukat Vantaa
5 Amiraali sr Helsinki
6 Birkala Legends Pirkkala
7 OnPo Seniors Helsinki
   
Ikonit 55+:  
1 Nouseva Jorma Järvenpää
2 Kermanrannan Ketterät Heinävesi
3 Woodpeckers Helsinki
4 Abilar Hunks Espoo
5 Kisis – 55 Helsinki
6 BBC Monaco Munchen
7 Birkala Icons Pirkkala
8 Banaaniveljet Savonlinna
9 KFUM -55 Helsinki
10 BC Bibca Espoo
   
The Great Old Man 60+: Otetaan 1 joukkue  
1 Kisis -60 Helsinki
2 Seniors Club -60 Helsinki
3 Vapinat Turku
4 TTC -60 Hyvinkää
5 HNMKY -68 Helsinki
6 KFUM -60 Helsinki
7 GoGo Espoo
   
Nallet 65+: Otetaan 2 joukkuetta  
1 BC Espoo Espoo
2 Pertsan Kilut Jyväskylä
3 Kisis -65 Helsinki
4 Tapiolan NMKY Espoo
5 Karhu Koris Pori
6 KFUM -65 Helsinki
   
Virtuoosit 70+:  
1 Kisis -70 Helsinki
2 Team Espoo Espoo